Casilot Güncel Giriş Adresi İçin

Casilot Starbust Oyna

Casilot Starbust Oyna Çevrimiçi slot oynayarak herhangi bir süre harcarsanız, NetEnt’in ikonik Starburst oyna slotuyla karşılaşma olasılığınız yüksektir. Gerçekten de, oyuncuların er ya da geç onunla karşılaşması neredeyse garantidir.

Mücevherle dolu, galaksi temalı oyun, sayısız çevrimiçi karşılama bonusunun merkezinde yer alarak dünyanın her yerindeki operatörlerin sevgilisidir. Starbust oyna aynı zamanda kendi başına oldukça aranan bir yuvadır ve zarif bir şekilde eskimiştir.

Slot Hakkında

Starburst oyna 2012’de piyasaya sürüldüğü andan itibaren neredeyse bir hit olmuştur. Bunun bir nedeni, ilk duyusal etkidir. Oynanış gibi, görseller de hoş bir şekilde karmaşık değil ve arka planda incelikle parıldayan hafifçe parlayan bir evren vardır. Bir kazananı vurmak gibi heyecan verici bir şey olduğunda, ses patlamalarının kapladığı cazip bir EDM parçasıyla ses efektleri de rahatlatıcıdır.

Genel sunum mütevazı, ancak eldeki görev için mükemmel bir şekilde yeterlidir. Starbust oyna İlginç bir şekilde, meydana gelen teknolojik gelişmelere rağmen, birkaç yıl sonra hala oldukça iyi görünür.

Casilot Starbust Oyna Slot Makarası

Eylem, kazananları puanlamak için 10 ödeme çizgisine sahip 5 makaralı, 3 sıralı şeffaf bir ızgarada gerçekleşir. Starbust oyna RTP, oyuncuların dikkatli olması gereken bir özelliktir. Bunun nedeni, NetEnt’in piyasaya bağlı olarak operatörlerin bunu %90,05 – %99,06 arasında herhangi bir yerde ayarlamasına olanak tanıyan esnek RTP sunmasıdır. Varsayılan RTP %96.09’dur, ancak bu güzel bir ortalama rakamdır, ancak patlamadan önce ödeme tablosunu kontrol ettiğinizden emin olun.

Oynaklık, birçok oyuncu için Starburst oyna ile satış noktalarından bir diğeridir. Düşük ayarıyla, kazanma sıklığı nedeniyle hazır paraların teorik olarak büyük darbeler almayacağı anlamına gelir.

Slot Sembolleri

Semboller, Starburst oyna içerisinde hem yeni hem de klasik simgelerden oluşan cazibesindeki diğer bir faktördür. Düşük ücretli semboller mor, mavi, kırmızı, yeşil ve sarı taşlarla parlarken, iki prim parlak bir ‘7’ ve bir gezegenimsi BAR’dır.

Starbust oyna ile bir ödeme hattında aynı sembolden üç veya daha fazla olması bir ödülle sonuçlanır ve öne çıkan özelliklerden biri de her iki yöne ödeme mekanizmasıdır.

Slot Ödemeleri

Starbust oyna içerisindeki ödemeler kazanma kombinasyonlarının soldan sağa veya sağdan sola sıralanabileceği anlamına gelir ve kazanma yollarını etkili bir şekilde ikiye katlar. Değerler fena değildir, ancak Starburst tam olarak büyük bir ödeme alanı olarak tanınmaz.

Bar sembolleri en iyisidir, beş çeşit için hissenin 25 katını öderler. Starburst oyna bununla birlikte, çizgiler her iki yönde de ödediğinden, eşleşen sembollerin tam bir satırı iki kat değerindedir. Bu, bir BARS çizgisinin aslında bahsin 50 katı değerinde olduğu anlamına gelir.

Casilot Starbust Oyna Oyun Özellikleri

Starburst’ta çok fazla bulamayacağınız bir şey varsa, o da özelliklerdir. Oyunun akışını bozan tek şey Starburst Wild özelliğidir. Bu gökkuşağı renkli sembol, ortadaki üç makarada görünebilir. İndiğinde, tüm makarayı kaplayacak şekilde genişler ve yerinde kilitli kalırken bir yeniden dönüşü tetikler. Başka bir genişleyen Starburst Wild arazisi olması durumunda, her iki genişleyen wild, arka arkaya 3 adede kadar yeniden dönüşle başka bir yeniden dönüş için kilitli kalır.

Sonuç

NetEnt, Starburst’u ürettiklerinde büyülü bir denge kurmuştur. Bu, en iyi haliyle basit bir oyundur ve çok sayıda oyuncuyla kesin bir favoridir. Malzemeler basittir;

  • Düşük oynaklık,
  • Her iki yönde ödeme mekaniği,
  • Yatıştırıcı grafik modelleri

İyi ödemeler. Birçok geliştirici, yıllar içinde kendi sürümlerini çıkararak Starburst’un başarısından para kazanmaya çalışmıştır. Yine de, çok sayıda taklitçiye rağmen, hiçbiri orijinalin büyüsünü tam olarak taklit etmeyi başaramamıştır. Oyun Casilot sitesinde oynanır.